Most Popular


Juventusovo odmítnutí Dybala zvýšení mzdy ho donutilo odejít
Nedávno zveřejnění médií, útočník Juventus Paulo Dybala může odejít, mnozí Dětské fotbalové dresy příznivci se touto záležitostí obávají. to je hlásil, že ... ...

Arsenal Home 12 vítězný pruh

Rated: , 0 Comments
Total hits: 28
Posted on: 12/04/17

Doma Emirates Stadium, Arsenal 5-0 vítězství Huddersfield Town, pokračovat v udržování této sezóny Premier League domácí vítězný rekord. Arsenal zaznamenal 12 po sobě jdoucích vítězství v domě Premier League, jenom jeden krok od 13 vítězných pruhů v historii týmu Arsenalu. A jejich další soupeř je José Mourinho vedoucí Manchester United, je pruh pokračovat nebo konec tempa? Většina příznivců, včetně malých fanoušků Dětské fotbalové dresy , byla také velmi znepokojena soutěží mezi oběma stranami.

Arsenal 7 vítězný pruh, skóroval 20 gólů pouze ztratil 4 góly, plus posledních 5 domácích zápasů v předchozí sezóně, Arsenal je pruh dosáhl 12, to je Arsenal od přechodu na Emirates Stadium rekord. Od února 2005 do listopadu získal Arsenal vítězství v lize 13 po sobě jdoucích domácích vítězství, když jejich domov byl stále Highbury. Arsenal pod vedením Arsene Wenger má Thierry Henry, Patrick Vieira, Dennis Bergkamp a další fotbalové hvězdy. V té době bezpočet fanoušků Levné Dětské Fotbalové Dresy Arsenal jásají na své idoly. o 12 let později se Arsenal opět přiblížil k rekordě a vyhrávat zápas může dohnat.

Zajímavé je, že v dalším kole Premier League bude Arsenal pokračovat v boji doma, zatímco soupeřící týmy jsou starý soupeř Arsčne Wenger José Mourinho Manchester United. Naše webové stránky neustále aktualizují informace o nejnovějších fotbalových zápasech, stejně jako poskytování online nákupů pro Dětské fotbalové dresy s potiskem . Klikněte na odkaz, který lze dosáhnout. Minulý ročník bitvy Emirates Stadium, Arsenal vyhrál 2: 0. Granit Xhaka a Danny Welbeck každý vstřelil 1 gól, poprvé Arsčne Wenger porazil José Mourinho v Premier League. Nyní se opět setkávají dva nepřátelé, ať už profesor rozšiřuje vítězství, nebo pomsta blázna?

Arsenal-Home-12-vitezny-pruh>>

Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your comment


Login


Username:
Password:

forgotten password?