Most Popular


Zlatan Ibrahimović Se Chystá Vrátit Se Do Manchesteru United
Manchester United Zlatan Ibrahimović, který byl dlouho zraněn, řekl v posledních dnech, že se chystá vrátit se do Manchesteru 2. ... ...

Arsenal Home 12 vítězný pruh

Rated: , 0 Comments
Total hits: 33
Posted on: 12/04/17

Doma Emirates Stadium, Arsenal 5-0 vítězství Huddersfield Town, pokračovat v udržování této sezóny Premier League domácí vítězný rekord. Arsenal zaznamenal 12 po sobě jdoucích vítězství v domě Premier League, jenom jeden krok od 13 vítězných pruhů v historii týmu Arsenalu. A jejich další soupeř je José Mourinho vedoucí Manchester United, je pruh pokračovat nebo konec tempa? Většina příznivců, včetně malých fanoušků Dětské fotbalové dresy , byla také velmi znepokojena soutěží mezi oběma stranami.

Arsenal 7 vítězný pruh, skóroval 20 gólů pouze ztratil 4 góly, plus posledních 5 domácích zápasů v předchozí sezóně, Arsenal je pruh dosáhl 12, to je Arsenal od přechodu na Emirates Stadium rekord. Od února 2005 do listopadu získal Arsenal vítězství v lize 13 po sobě jdoucích domácích vítězství, když jejich domov byl stále Highbury. Arsenal pod vedením Arsene Wenger má Thierry Henry, Patrick Vieira, Dennis Bergkamp a další fotbalové hvězdy. V té době bezpočet fanoušků Levné Dětské Fotbalové Dresy Arsenal jásají na své idoly. o 12 let později se Arsenal opět přiblížil k rekordě a vyhrávat zápas může dohnat.

Zajímavé je, že v dalším kole Premier League bude Arsenal pokračovat v boji doma, zatímco soupeřící týmy jsou starý soupeř Arsčne Wenger José Mourinho Manchester United. Naše webové stránky neustále aktualizují informace o nejnovějších fotbalových zápasech, stejně jako poskytování online nákupů pro Dětské fotbalové dresy s potiskem . Klikněte na odkaz, který lze dosáhnout. Minulý ročník bitvy Emirates Stadium, Arsenal vyhrál 2: 0. Granit Xhaka a Danny Welbeck každý vstřelil 1 gól, poprvé Arsčne Wenger porazil José Mourinho v Premier League. Nyní se opět setkávají dva nepřátelé, ať už profesor rozšiřuje vítězství, nebo pomsta blázna?

Arsenal-Home-12-vitezny-pruh>>

Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your comment


Login


Username:
Password:

forgotten password?