Most Popular


Zlatan Ibrahimović Se Chystá Vrátit Se Do Manchesteru United
Manchester United Zlatan Ibrahimović, který byl dlouho zraněn, řekl v posledních dnech, že se chystá vrátit se do Manchesteru 2. ... ...

Atletico Madrid 2017/18 Třetí Fotbalové Alternativní Dres Je Velmi Zvláštní

Rated: , 0 Comments
Total hits: 35
Posted on: 10/08/17

Atletico Madrid 2017-2018 třetí fotbalové tričko bylo oficiálně propuštěno 12. září. Někteří šťastní fanoušci již koupili Levné fotbalové dresy různými způsoby. Atletico Madrid New Jersey umožňuje zbrusu nové barvy, s tmavě zelené a růžové se stává hlavní barvou dresu. Tyto dvě barvy jsou Atletico Madrid nejprve použity, téma je maskovací styl.

Atletico Madrid sponzor dresu používá nejnovější "aeroswift" technologie, aby nový fotbalový oblek. Lze říci, že nová sezóna technologie Alternativní Dres Atletico Madrid je velmi vysoká a velmi kreativní, aby se fanoušci velmi znepokojují a uznávají. Během letošní sezóny Atletico Madrid La Liga, fotbalového poháru krále a šampionů ligy, bude nová fotbalová košile pravděpodobně vybrána jako zápas fotbalové tričko. Jeho design by neměl uvažovat pouze o rozdílu mezi barvou domácího a dresu dresu, ale také zohledňoval pohodlí a rychlost hráčů, kteří nosí oblečení. Podrobněji, kromě toho, že se objevují na ramenou a manžetách, jsou i reklamy zadavatele, jména a čísla hráčů také růžové. Pod číslem hráče ve fotbale se tisknou slova "Atlético".

Před chvílí Atlético Madrid v novém domě (Stadion Wanda Mets) měl vítězství 1-0 nad Malage. V tento den také vytvořil prodejní rekord pro obchod Atletico Madrid Stadium. Nová třetina fotbalové košile se prodalo hodně. Saúlovo jméno je nejprodávanější zboží ve fotbalové košili. Samozřejmě, v našem Nejlepší Fotbalové Dresy shop internetových stránkách prodeje jsou také velmi dobré, nakupování a poprodejní služby získat široký ohlas. V posledních dnech, Atletico Madrid oficiální oznámení, tým opustil hlídače hráč Filipe Luís Kasmirski strčení zranění zranění, konkrétní čas zranění má být určen. Další obsah může kliknout na odkaz, který chcete zobrazit.

Atletico-Madrid-2017-18-treti-fotbalove-Alternativni-Dres-je-velmi-zvlastni>>

Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your comment


Login


Username:
Password:

forgotten password?