Most Popular


Zlatan Ibrahimović Se Chystá Vrátit Se Do Manchesteru United
Manchester United Zlatan Ibrahimović, který byl dlouho zraněn, řekl v posledních dnech, že se chystá vrátit se do Manchesteru 2. ... ...

Barca doufá, že podepíše smlouvu o životě s Lionel Messi

Rated: , 0 Comments
Total hits: 31
Posted on: 11/20/17

Podle španělských zpráv z médií, Barcelona Club pomůže Lionel Messi plánovat budoucnost. Lionel Messi obnovuje svou smlouvu s Barcelonským klubem na 2021 let, ale rok 2021 nebude koncem kariéry Lionela Messiho v Barcelonském klubu. To je dobrá zpráva pro malé fanoušky v Fotbalové dresy pro děti . Klubové vrcholové vedení odhalilo, že Barcelona klub doufá, že podepíše smlouvu o životě s Lionel Messi. Hráč Lionel Messi sám rozhodne, kdy ukončí svou kariéru.

Média poukázala na to, že Lionel Messi, i když neuveřejnil svůj obřad, ale jeho smlouva s barcelonským klubem do roku 2021 je již fakt. V barcelonském klubu to nikdo nepochybuje. Lionel Messiho loajalita vůči Barcelonskému klubu zůstává nezměněna. Fanoušci jsou velice chválí za jeho naléhání, což má velký vliv na fanoušky, kteří vlastní Levné Dětské Fotbalové Dresy Messi . Nyní je trh s převodem velmi blázen, existuje mnoho klubů, které chtějí vykopat Lionel Messi, ale nebyly úspěšné.

Lionel Messi nikdy nepřijal řadu nabídek, jeho roční platové požadavky nejsou nízké, ale také v rozumné míře. Lionel Messiho roční plat je nejvyšší v barcelonském klubu, ale jeho roli je největší v barcelonském klubu. Barcelonský klub doufá, že Lionel Messi také podepíše smlouvu o životě. A smlouva z roku 2021 nevyřeší problém. Poté, co Lionel Messi odešel do důchodu, klub Barcelona doufal, že Lionel Messi může zůstat v klubu, konec své kariéry fanouškům, aby ublížili na nejnižším místě. Dokonce i když Lionel Messi úplně odešel do důchodu, jeho tričko se stále nachází na našich webových stránkách. Samozřejmě také nakupujete on-line pro Dětské fotbalové dresy s potiskem malým fanouškům. Cenově dostupný, bezpečný a pohodlný nákupní servis vás uspokojí. Chcete-li se dozvědět více, klikněte na odkaz.

Barca-doufa-ze-podepise-smlouvu-o-zivote-s-Lionel-Messi>>

Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your comment


Login


Username:
Password:

forgotten password?