Most Popular


Zlatan Ibrahimović Se Chystá Vrátit Se Do Manchesteru United
Manchester United Zlatan Ibrahimović, který byl dlouho zraněn, řekl v posledních dnech, že se chystá vrátit se do Manchesteru 2. ... ...

Barcelona hráč v centru pozornosti

Rated: , 0 Comments
Total hits: 42
Posted on: 12/07/17

Barcelona doma porazil Sporting Clube de Portugal, nicméně, Luis Suárez jako startér, ale opakovaně postrádal scoring příležitost. Na hřišti mají přívrženci Dětské fotbalové dresy . V této sezoně se skupina Ligy mistrů v 6. etapě bitvy po Luis Suárez 1 míč nedostal do, což vytváří kariéru nejhorší rekord. Nejvíce posledních 14 zápasů v zápase Ligy mistrů po skončení Barcelonského centra hrálo pouze 1 gól.

Ačkoli Barcelona vyhrál, ale ve skupině Ligy mistrů, Barcelona čelí skutečnému testu není moc, jestliže jednou do vyřazení, vždy spoléhat na Lionel Messi cílem porazit soupeře, zdá se, že Barcelona chce vyhrát trofej šampionátu bez plného uchopení. Pouze Lionel Messi stále udržoval vysokou úroveň hry, Toto je nejlepší odpověď pro zájemce o děti v Levné Dětské Fotbalové Dresy Barcelona . Luis Suárez se chová jako generál. Ironií je to, že v zápase s Portugalskou atletikou se Jeremy Mathieu dostal do cíle po Barceloně v této sezoně proti vlastnímu cíli soupeře, který získal 6, Luis Suárez v každém případě celkový počet gólu skóroval tolik . Luis Suárez může být velmi trapné.

Luis Suárez ve hře Ligy mistrů žádné cíle nebyly zachovány už velmi dlouho. Ve skutečnosti, protože posledních 9 měsíců postavil proti Celtic Football Club dosáhl dva góly poté, co v posledních 14 hrách v Lize mistrů, Barcelona č. 9 pouze sklizeň 1 gólů. Která je nepochybně mnohem trapnější a dokonce i trapné. Barcelona se snaží získat zpět trofej šampionů Ligy mistrů, ale cíl Lionel Messi a vlastní cíl soupeře, zdánlivě jednoduše neschopný se dotknout trofeje. Tentokrát potřebuje více spoluhráčů na podporu Barcelony, Luis Suárez také musí přizpůsobit svou mentalitu, protože příspěvek Barcelony k sobě by měl mít schopnost. Pouze tímto způsobem je Barcelona možné získat pouze trofej Ligy mistrů. Kliknutím na odkaz získáte na našich stránkách více zajímavých fotbalových zpráv a fanoušci, kteří chtějí koupit Dětské fotbalové dresy s potiskem , mohou také objednávat online, podporovat rychlou dodávku po celém světě.

Barcelona-hrac-v-centru-pozornosti>>

Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your comment


Login


Username:
Password:

forgotten password?