Most Popular


Zlatan Ibrahimović Se Chystá Vrátit Se Do Manchesteru United
Manchester United Zlatan Ibrahimović, který byl dlouho zraněn, řekl v posledních dnech, že se chystá vrátit se do Manchesteru 2. ... ...

Borussia Dortmund Šampiony Ligy Mistrů Štíhlý

Rated: , 0 Comments
Total hits: 30
Posted on: 11/06/17

Ve včerejším zápase šampionů League H, původně měl naději, že bude schopen získat vítězství v domácím Borussia Dortmund, ale Apoel se náhodou honí do remízy. Fanoušci nosí Levné fotbalové dresy , na stadionu všichni cítí lítost. Po 4 zápasech Borussia Dortmund obdrží pouze 2 body, v šampionech Ligová situace velmi nevýhodná.

V této fotbalové hře se rozvržení Borussia Dortmund stalo 433 formace a usiluje o výhru. Koupit Fotbalové Dres Dortmund příznivců jsou také na okraji jásot pro tým! Proces zápasu je také v souladu s očekáváním Borussia Dortmund, prvních 29 minut, Kagawa Shinji přispěl skvělými asistami, Raphaël Guerreiro držel krok s brankou, skóre 1-0, Borussia Dortmund dočasně vede. Nicméně, Borussia Dortmund nevyužil příležitost k rozšíření skóre, v prvních 51 minutách, APOEL hrál protiútok, soupeř míče útočník Potter v pokutovém boxu vstřelil, 1-1 vyrovnal skóre. Ačkoli Borussia Dortmund ve zbytku času zahájit útok všichni ven, ale bohužel, ať už je to Plisic nebo Aubameyang, nebyli schopni uchopit šanci na bodování. Konečně, Borussia Dortmund doma Apoel Chase do kravaty.

Borussia Dortmund v této sezoně v šampionech Ligy hrají velmi špatně, Borussia Dortmund dostala pouze 2 body, spoléhala se na výhodu čistého výherního míče, který se umístil ve třetí skupině. V dalším kole Ligy mistrů bude Borussia Dortmund doma proti Tottenham Hotspur, která bude přímo rozhodovat o tom, zda mohou i nadále zůstat v Aréně Ligy mistrů. Borussia Dortmund jen vyhrát může mít naději. V očích většiny fanoušků připravila Borussia Dortmund Europa League. Ve skutečnosti ale Borussia Dortmund chce nakopat i Europa League, není to tak snadné. Pokud je Borussia Dortmund stále ve špatném stavu, bude pro ně těžké se kvalifikovat do závodu Ligy Evropy. Samozřejmě, nejnovější zprávy jsou také k dispozici na naší webové stránce Levné fotbalové dresy prodaja , a my poskytneme fanouškům nejnovější fotbalové košile. Těšíme se na vaši pozornost.

 

Borussia-Dortmund-sampiony-Ligy-mistru-stihly
>>

Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your comment


Login


Username:
Password:

forgotten password?