Most Popular


Zlatan Ibrahimović Se Chystá Vrátit Se Do Manchesteru United
Manchester United Zlatan Ibrahimović, který byl dlouho zraněn, řekl v posledních dnech, že se chystá vrátit se do Manchesteru 2. ... ...

Fotbalové Dresy Island Levně Bude Debutovat Na Mistrovství Světa

Rated: , 0 Comments
Total hits: 27
Posted on: 10/17/17

Po nástupu do mistrovství Evropy ve fotbale v roce 2016 vytvořil národní tým Islandu zázrak. Minulý týden Island národní tým porazil Kosovo se skóre 2-0, Fanoušci na sobě Levné fotbalové dresy jsou blázen. Lectra Chorvatsko, Ukrajina, Turecko a další silné týmy. Islandský národní tým se umístil jako první ve skupině, přímo do ruského světového poháru v příštím roce, což je poprvé, kdy se národní týmy Islandu dostaly do světového poháru.

Oblasti Islandské republiky o rozloze 103 000 km2, ale populace jen asi 334 000 lidí, v roce 2016 Evropský fotbalový šampionát 16 Silný vyloučil anglický tým. Lze říci, že současná Fotbalové Dresy Island levně neustále vytváří jeden po druhém mýtu. V tomto kvalifikačním turnaji mistrovství světa, národní družstvo Island opět opustilo své mimořádné síly. Geografické prostředí určuje, že Island není vhodnou zemí k hraní fotbalu. Nejextrémnější období, mezi západem slunce a východem slunce, jen 3 hodiny od sebe. Více než půl roku je ve stavu ledu a sněhu. Před pěti lety se národní tým Islandu umístil pouze na 131. místě na světě, mohl by nechat Islandský národní tým v mistrovství Evropy ve fotbale a Světovém poháru skoky a hranice, co je důvodem?

Vzestup islandského fotbalu byl pravděpodobně zaznamenán až v roce 2002, kdy Island vytvořil sedm vnitřních standardních fotbalových hřišť a čtyři vnitřní halové fotbalové hřiště. Současně bylo postaveno 22 venkovních fotbalových hřišť a 111 venkovních malých fotbalových hřišť. Všichni věkové hráči mohou hrát na těchto hřištích 3-4 krát týdně. I když populace Islandu je vzácná, statistiky ukazují, že počet registrovaných členů fotbalového družstva v zemi dosáhl 21 500, což je ohromující podíl. Navíc je na Islandu téměř 600 trenérů s trenéry Uefa B a téměř 200 trenérů s certifikátem koučování na úrovni. Průměrný počet mladých mužů může získat fotbalový trenér. Tento poměr je 200 krát vyšší než tým Španělska a tým Německa, které jsou vynikající v odborné přípravě pro mládež. Současně, naše Levné fotbalové dresy prodaja každý rok na Island každý věkové stádium hráčů, aby kvalitní fotbalové košile, vyhrál hodně chvály. Chtěli byste věnovat pozornost více fotbalovým informacím, na které můžete kliknout na odkaz a dozvědět se více.

Fotbalove-Dresy-Island-levne-bude-debutovat-na-mistrovstvi-sveta>>

Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your comment


Login


Username:
Password:

forgotten password?