Most Popular


Zlatan Ibrahimović Se Chystá Vrátit Se Do Manchesteru United
Manchester United Zlatan Ibrahimović, který byl dlouho zraněn, řekl v posledních dnech, že se chystá vrátit se do Manchesteru 2. ... ...

Fotbalové Dresy Messi Se Objeví V Klubu Manchester City?

Rated: , 0 Comments
Total hits: 38
Posted on: 10/10/17

Pokud je Lionel Messi sám ochoten se přestěhovat, Manchester City bude připraveno platit Barceloně pokutu ve výši 400 milionů EUR, podle španělských médií. Již v červenci letošního roku Barca oficiálně oznámil a Lionel Messi dosáhl obnovení záležitosti, ale Lionel Messi dosud nepodepsal smlouvu, která vyvolala spoustu spekulací mimo. Lionel Messi a barcova smlouva vyprší koncem příštího června a Lionel Messi se může v příštím lednu obrátit na další kluby. Do té doby bude hledání Levné fotbalové dresy snadné.

Dokonce i když Lionel Messi a Barca formálně obnoví smlouvu, Manchester City je ochoten mu koupit 400 milionů eur likvidovaných škod. Lionel Messi likvidoval škody v současné době 250 milionů eur, smlouva po obnově, se zvýší na 400 milionů eur. Manchester City se nikdy netrápil nedostatkem peněz a Manchester City je připraven "maximálně využít nejpůsobivějšího transferu v historii výroby". Jakmile Manchester City koupí likvidované škody, Barca nebude schopna zastavit převod Lionel Messi. Vše, co bude záviset na Lionel Messi vlastní osobní rozhodnutí. Outsiders, obzvláště ti, kteří mají Fotbalové Dresy Messi fanoušky, kteří budou věnovat větší pozornost nejnovějšímu vývoji incidentu.

Média ukázala, že Manchester City a tým Lionela Messiho udržuje kontakt s oběma stranami, mají vážný dialog. Ale nyní se Lionel Messi věnuje kvalifikátorům světového poháru v Argentině a nemá čas se zabývat otázkou transferu. Kromě toho jeho rodina žila s uspokojením v Barceloně. Španělská média říkají, že Lionel Messi je ochoten zlepšit a prohloubit vztah s klubem, ale některé věci nebudou tak jednoduché, Lionel Messi jednotlivci nemohou zvládnout všechny věci. Koneckonců, Lionel Messi není Bůh. Ale můžete kliknout na odkaz na jeho podporu na našich webových stránkách, naše Levné fotbalové dresy prodaja existuje mnoho preferenčních produktů oblíbenými fanoušky. Více fotbalových zpráv lze také synchronizovat, abyste získali.

 

Fotbalove-Dresy-Messi-se-objevi-v-klubu-Manchester-City

 >>

Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your comment


Login


Username:
Password:

forgotten password?