Most Popular


Juventusovo odmítnutí Dybala zvýšení mzdy ho donutilo odejít
Nedávno zveřejnění médií, útočník Juventus Paulo Dybala může odejít, mnozí Dětské fotbalové dresy příznivci se touto záležitostí obávají. to je hlásil, že ... ...

Je Liverpool obranný konec spolehlivý?

Rated: , 0 Comments
Total hits: 24
Posted on: 11/14/17

V nedávné bitvě se Liverpool dostal z pozadu. Vyhrál šampiony League dvě vítězné pruhy Liverpool se umístil na vrcholu ve skupině, v Premier League také vyhrál dvě vítězné pruhy. To je dobrá zpráva pro fanoušky Fotbalové dresy pro děti . Tento Liverpool znovu umožnil lidem vidět naději na znovuzrození. Některé média poukázaly na to, že Liverpool by neměl být příliš optimistický, protože jejich problém v obranné linii je ještě vážnější. Již v létě Alberto Moreno, který se blížil k odchodu, nyní prožíval obtížné znovuzrození na stadionu Anfield. Minulou sezónu Alberto Moreno v hře v Premier League, jen aby získal dvě příležitosti přednostního vystupování.

V defenzivním konci Liverpoolu Alberto Moreno dokončil 9 krade, 7krát záhlaví má také 5krát úspěch. Dříve Liverpool v úvodním fiasku 1: 4 do zápasu Tottenham Hotspur, Dejan Lovren, že špatný výkon nechal Jürgen Klopp brzy, aby ho zbytek. Ve skutečnosti v této sezóně Liverpoolova obrana byla vždy v nejistějším stavu, Ragnar Klavan a Dejan Lovren měli chyby nízké úrovně, což vedlo k situaci soupeře. Tato hra také nechala plakat několik malých fanoušků, kteří nosili Levné Dětské Fotbalové Dresy Liverpool .

Letošní léto v Liverpoolu a podepsání skotského mezinárodního Andyho Robertsona se lidé domnívají, že kariéra Alberta Morena v Liverpoolu skončila. Nikdo by si nemyslel, že v létě se pravděpodobný odchod Alberto Moreno stal nejvýznačnějším hráčem v obranné linii Liverpoolu. Jeho fotbalová košile bude velmi populární. Samozřejmě, že chcete koupit Dětské fotbalové dresy s potiskem malým fanouškům, můžete kliknout na odkaz a vstoupit na naše webové stránky pro návštěvu specifické detaily. Naše služby vám udělají spokojenost.

Je-Liverpool-obranny-konec-spolehlivy>>

Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your comment


Login


Username:
Password:

forgotten password?