Most Popular


Zlatan Ibrahimović Se Chystá Vrátit Se Do Manchesteru United
Manchester United Zlatan Ibrahimović, který byl dlouho zraněn, řekl v posledních dnech, že se chystá vrátit se do Manchesteru 2. ... ...

Je Liverpool obranný konec spolehlivý?

Rated: , 0 Comments
Total hits: 30
Posted on: 11/14/17

V nedávné bitvě se Liverpool dostal z pozadu. Vyhrál šampiony League dvě vítězné pruhy Liverpool se umístil na vrcholu ve skupině, v Premier League také vyhrál dvě vítězné pruhy. To je dobrá zpráva pro fanoušky Fotbalové dresy pro děti . Tento Liverpool znovu umožnil lidem vidět naději na znovuzrození. Některé média poukázaly na to, že Liverpool by neměl být příliš optimistický, protože jejich problém v obranné linii je ještě vážnější. Již v létě Alberto Moreno, který se blížil k odchodu, nyní prožíval obtížné znovuzrození na stadionu Anfield. Minulou sezónu Alberto Moreno v hře v Premier League, jen aby získal dvě příležitosti přednostního vystupování.

V defenzivním konci Liverpoolu Alberto Moreno dokončil 9 krade, 7krát záhlaví má také 5krát úspěch. Dříve Liverpool v úvodním fiasku 1: 4 do zápasu Tottenham Hotspur, Dejan Lovren, že špatný výkon nechal Jürgen Klopp brzy, aby ho zbytek. Ve skutečnosti v této sezóně Liverpoolova obrana byla vždy v nejistějším stavu, Ragnar Klavan a Dejan Lovren měli chyby nízké úrovně, což vedlo k situaci soupeře. Tato hra také nechala plakat několik malých fanoušků, kteří nosili Levné Dětské Fotbalové Dresy Liverpool .

Letošní léto v Liverpoolu a podepsání skotského mezinárodního Andyho Robertsona se lidé domnívají, že kariéra Alberta Morena v Liverpoolu skončila. Nikdo by si nemyslel, že v létě se pravděpodobný odchod Alberto Moreno stal nejvýznačnějším hráčem v obranné linii Liverpoolu. Jeho fotbalová košile bude velmi populární. Samozřejmě, že chcete koupit Dětské fotbalové dresy s potiskem malým fanouškům, můžete kliknout na odkaz a vstoupit na naše webové stránky pro návštěvu specifické detaily. Naše služby vám udělají spokojenost.

Je-Liverpool-obranny-konec-spolehlivy>>

Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your comment


Login


Username:
Password:

forgotten password?