Most Popular


Zlatan Ibrahimović Se Chystá Vrátit Se Do Manchesteru United
Manchester United Zlatan Ibrahimović, který byl dlouho zraněn, řekl v posledních dnech, že se chystá vrátit se do Manchesteru 2. ... ...

Juventusovo odmítnutí Dybala zvýšení mzdy ho donutilo odejít

Rated: , 0 Comments
Total hits: 45
Posted on: 12/21/17

Nedávno zveřejnění médií, útočník Juventus Paulo Dybala může odejít, mnozí Dětské fotbalové dresy příznivci se touto záležitostí obávají. to je hlásil, že důvod pro opuštění hlavních dvou bodů, jeden je roční plat, a druhý je manažer Juventus Allegri Massimiliano vztah; Paulo Dybala v dubnu s tím, že Juventus podepsal novou smlouvu, roční plat se zvýšil na 7 milionů eur. Paulo Dybala není spokojen se 7 miliony eur ročního platu, doufá, že dostane roční smlouvu o platu 10 milionů eur, ale Juventus odmítl.

Paulo Dybala a Juventus manažer Allegri Massimiliano problém, hlavně na poli Paulo Dybala pozice. V minulosti Paulo Dybala náhle ztratil pozici hlavní síly Juventusu, dokonce ani Juventus a italský derby Inter Milán, Paulo Dybala nezačal; minulý víkend vyhrál Juventus 3: 0 proti Bologni, Paulo Dybala opět nezačal. Jen proto, že spoluhráč zranil, Paulo Dybala jen mohl nahradit stavový debut. To také dělá, že se nosí Levné Dětské Fotbalové Dresy Dybala fanoušci cítit velmi depresivní. V tomto případě Paulo Dybala začal zvažovat opuštění Juventusu a jeho bratr s agentem začal kontaktovat Real Madrid.

24-letý Paulo Dybala stojí na křižovatce své kariéry. Paulo Dybala přišel do Juventusu v létě roku 2015 s poplatkem za transfer 40 milionů EUR. Dosud Paulo Dybala reprezentoval Juventus 118krát v různých soutěžích, zaznamenal 56 gólů a 21krát pomohl Juventusovi vyhrát 2 šampiony Serie a 2 šampiony Coppa Italia a italského šampiona Super Cupu. V této sezóně Paulo Dybala jménem Juventus 24 vystoupení, skóroval 14 gólů, 3 krát pomáhal, ale v šampionech Ligy v poli, ale neúspěšně. Více vzrušujícího obsahu můžete kliknout na odkaz a sledovat dynamické stránky našeho webu! Jako vánoční přístup, mohou rodiče, kteří chtějí Dětské fotbalové dresy s potiskem jako vánoční dárek, také koupit online na našich stránkách a získat slevu. Podporujte globální expresní doručení, věřím, že vás udělá spokojen.

 Juventusovo-odmitnuti-Dybala-zvyseni-mzdy-ho-donutilo-odejit>>

Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your comment


Login


Username:
Password:

forgotten password?