Most Popular


Zlatan Ibrahimović Se Chystá Vrátit Se Do Manchesteru United
Manchester United Zlatan Ibrahimović, který byl dlouho zraněn, řekl v posledních dnech, že se chystá vrátit se do Manchesteru 2. ... ...

Koupit Fotbalové Dres Liverpool Pokračovat V Podpoře Týmu

Rated: , 0 Comments
Total hits: 39
Posted on: 10/31/17

V minulém víkendu v Premier League se Liverpool doma s vítězstvím 3: 0 nad Huddersfield Town, ale Liverpool fanoušci nebyli spokojeni. Někteří fanoušci jednoduše nenosí ani nevyrazí Levné fotbalové dresy , aby ukázali neuspokojivý stav.

Nedávná hra Liverpoolu je špatná. Zápas byl prvním vítězstvím jejich téměř čtyř kol Premier League. Fanoušci týmu Anfield Stadium v ​​průběhu hry nebyli nadšeni. Dokonce i po skončení hry budou fanoušci z Liverpoolu bzučení. "Pokud se podíváte pouze na výkon fanoušků, opravdu nevíte, která strana zvítězí," uvedla média. "Zatímco manažer Liverpoolu Jürgen Klopp vyzývá fanoušky, aby pokračovali v podpoře týmu a pokračovali do Koupit Fotbalové Dres Liverpool , aby uspěli za tým!" Frustrace fanoušků způsobuje, že mě pociťuji lítost, že to poškodí důvěru hráčů Liverpoolu, když budou řekněte "nejste dost dobrý", což způsobí problémy. "

Dokonce i manažer opozičního týmu řekl: "V posledních třech letech jsem na tento stadion přišel mnohokrát, ale nikdy jsem nevěděl, že stadion Anfield bude tak klidný." "Fanoušci z Liverpoolu si tak evidentně vyjádřili svou nespokojenost a pokud se tým Liverpoolu nebude silně odrazit, mohlo by to být více nepříjemné." Doufám, že tým Liverpool může oživit. Samozřejmě naše webové stránky budou také aktualizovat nejnovější dynamické novinky a v části Levné fotbalové dresy prodaja bude mít řadu slev, které budou sloužit většině fanoušků. Kliknutím na odkaz zobrazíte další informace.

 

Koupit-Fotbalove-Dres-Liverpool-pokracovat-v-podpore-tymu
>>

Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your comment


Login


Username:
Password:

forgotten password?