Most Popular


Zlatan Ibrahimović Se Chystá Vrátit Se Do Manchesteru United
Manchester United Zlatan Ibrahimović, který byl dlouho zraněn, řekl v posledních dnech, že se chystá vrátit se do Manchesteru 2. ... ...

Lingard Byl Úspěšně Zvolen Nejlepším Hráčem Manchesteru United

Rated: , 0 Comments
Total hits: 37
Posted on: 10/26/17

V právě uzavřeném ligovém poháru čtvrtého kola hry, Manchester United proti Swansea City, konečně 2-0 porazil stejné ligové soupeře. Po zápase pro Manchester United vstřelil dva góly útočníka Jesse Ellis Lingard úspěšně zvolený jako nejlepší hráč. Stoupenci, kteří chtějí Levné fotbalové dresy , mohou zvážit sbírání svých dresů. Je to poprvé, kdy Jesse Ellis Lingard dosáhl dvou gólů pro tým v jedné hře v Manchesteru United.

Jesse Ellis Lingard skóroval za Manchester United v horní a druhé polovině. V první polovině 21. minuty se Jesse Ellis Lingard ujímal Marcus Rashford po průsmyku, vložil do oponentské obranné linie a míč posunul do brány brankové branky. Ve druhé polovině dostal bývalý Jesse Ellis Lingard křížový míček Matteo Darmiana, záběr dlouhého záběru, který rozšířil skóre. Fotbalová hra je opravdu báječná, existuje mnoho fanoušků, kteří jsou Koupit Fotbalové Dres Manchester United ve fotbalové hře pro tým fandy.

Jesse Ellis Lingard hrál dobře v závodě Manchester United. Naše webová stránka Levné fotbalové dresy prodaja se i nadále zaměřuje na jeho nejnovější vývoj. Otázka, kterou mají lidé o sobě, je, zda může i nadále hrát v dobrém stavu. V této hře však jeho dva cíle stačí k tomu, aby vynaložil úsilí, aby se pohyboval mezi obranou svých oponentů a středem.

Lingard-byl-uspesne-zvolen-nejlepsim-hracem-Manchesteru-United>>

Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your comment


Login


Username:
Password:

forgotten password?