Most Popular


Zlatan Ibrahimović Se Chystá Vrátit Se Do Manchesteru United
Manchester United Zlatan Ibrahimović, který byl dlouho zraněn, řekl v posledních dnech, že se chystá vrátit se do Manchesteru 2. ... ...

Manažer Manchester United Doufá, Že Stále Utrácí Peníze, Kupuje Silnou Pomoc

Rated: , 0 Comments
Total hits: 39
Posted on: 11/09/17

Manchester United Nedávné představení obyčejné. Fanoušci Dětské fotbalové dresy komplet nejsou také velmi spokojeni s výkonem týmu. Zranění a stav hráčů vážně ovlivnily výkon týmu Manchester United. Dříve řekl José Mourinho doufám, že tým těžce investoval do zavedení silné pomoci k posílení síly týmu. Ale není snadné přesvědčit Manchester United, aby pokračoval v utrácení peněz, nejnovější zprávy médií, že Manchester United řekl José Mourinho, že koupí lidi, musí nejprve prodávat lidi.

Některé média ukázaly, že José Mourinho strávil více než 285 milionů liber za nákup hráčů za rok Manchester United. Mzdy týmu Manchester United také vzrostly o neuvěřitelných 13,5% na 263,5 milionů liber. Ovšem obrovská režie nepřinesla Manchesteru United výraznou podporu. Ale, Levné Dětské Fotbalové Dresy Manchester United prodeje zboží je stále dobrý. To je způsobeno hvězdným efektem hlavních hráčů. Dokonce i pro Manchester United, která má silné obchodní schopnosti, míra růstu je příliš rychlá.

José Mourinho do Manchesteru United, byl silnou podporou na vysoké úrovni. Zvěstování Paula Pogby a Romelu Lukaku koupil José Mourinho. Manchester United je ochoten vynaložit spoustu peněz na pomoc José Mourinho, aby vybudoval silný tým. Ale teď, Manchester United v pořadí, za Manchesterem 8 bodů, titulní situace je velmi ponurá. Fanoušci Dětské fotbalové dresys potiskem doufají, že tým ve zbývajících hrách může vstřelit více gólů. V tomto případě nebude Manchester United na vysoké úrovni bezpodmínečně nadále podporovat Josého Mourinho, který investoval těžce. Některé média tvrdí, že tým Manchester United chce nejprve prodávat některé hráče, aby získali některé z těchto nákladů. První hráč, který se zmínil, je Luke Shaw, Manchester United, který strávil 27 milionů liber vlevo a očekává se, že během zimní přestávky skončí. Po jeho zranění je obtížné vrátit se do nejlepšího stavu a stále více marginalizovat. Další překvapivé jméno je Marouane Fellaini. Přestože ho chtěl José Mourinho držet, Marouane Fellainiová měla stále pravděpodobně opustit Manchester United, aby usilovala o velkou smlouvu.

Manazer-Manchester-United-doufa-ze-stale-utraci-penize-kupuje-silnou-pomoc>>

Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your comment


Login


Username:
Password:

forgotten password?