Most Popular


Zlatan Ibrahimović Se Chystá Vrátit Se Do Manchesteru United
Manchester United Zlatan Ibrahimović, který byl dlouho zraněn, řekl v posledních dnech, že se chystá vrátit se do Manchesteru 2. ... ...

Neymar Se Velmi Zajímají O Svou Sestru

Rated: , 0 Comments
Total hits: 28
Posted on: 12/14/17

Podle zpráv z médií se Neymar nepodílí na zítřejším zápase proti Štrasburku. Malí fanoušci dětí s Dětské fotbalové dresy pocit soucitu. V posledním týdnu v sobotu se Neymar vrátil do Brazílie, aby se zabýval svými sesterskými úkoly, a teď, když se záležitost urovná, bude Neymar stále odpočívat.

Dříve, po obdržení souhlasu Paříže Saint-germaina, nechal Neymar 3 dny zpátky do Brazílie, aby se zabýval osobními záležitostmi, je hlášeno, že tato záležitost s Neymarovou sestrou. V úterý se Neymar vrátil do Paříže Saint-germain, ale nezjistil se ve výcvikové základně, ale Carling Cup Neymar bude také odpočívat. Uvádí se, že Neymarova sestra se nedávno setkala s těžkým testem, říká se, že jeho sestra byla nemocná a Neymar se rozhodl jít domů, aby doprovázel svou sestru, a tak také naléhavě z Paříže odletěl zpět do Brazílie, dokud problém nevyřešil Neymar zpět do týmu. Mnoho fanoušků Levné Dětské Fotbalové Dresy Neymar je o tuto záležitost velmi znepokojeno, jsou ho neúnavně podporovat.

Přestože vzdálenost mezi oběma místy je daleko, ale pokud je to příležitost, Neymar vždy usiluje o návrat do Brazílie každý březen pro své narozeniny. 28. února 2015 v Barceloně a ve hrách Granady, Neymar vítá, že dostane žlutou kartu, byla pozastavena na kolo, aby se vrátila do Brazílie k účasti na oslavě narozenin sestry. 2016 Neymar znovu, ve hře proti Rayovi Vallecano, se ujal iniciativy jíst karty a zpět do Brazílie za své narozeniny. Do letošního roku Neymar nejezal karty, ale kvůli zranění chyběl. Tentokrát Neymarova sestra letěla z Brazílie do Španělska pro narozeniny svého bratra. Neymar Láska sestra V tomto rozsahu nevíte, jak tým trenér týmu cítí? Chcete dostat odpověď, klikněte na odkaz, abyste mohli sledovat naše webové stránky. Existují Dětské fotbalové dresy s potiskem Je možné zakoupit online jako vánoční dárek pro děti.

 Neymar-se-velmi-zajimaji-o-svou-sestru
>>

Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your comment


Login


Username:
Password:

forgotten password?