Most Popular


Zlatan Ibrahimović Se Chystá Vrátit Se Do Manchesteru United
Manchester United Zlatan Ibrahimović, který byl dlouho zraněn, řekl v posledních dnech, že se chystá vrátit se do Manchesteru 2. ... ...

Pogba chce titul po premiérovi po uvolnění tlaku

Rated: , 0 Comments
Total hits: 42
Posted on: 08/17/17

V loňském létě se Paul Pogba připojil k Manchesteru United s rekordním poplatkem ve výši 105 milionů eur. Poplatek za transfer také přinesl Paulovi Pogbovi enormní tlak. Kdykoli je výkon Francouzů Pogby průměrný, vnější svět vždy bere svůj transferový poplatek a říká věci. Nyní, když Neymar 222 milionů euro úspěšně získal titul nejvyššího transferového poplatku, Paul Pogba říká, že byl nakonec osvobozen a že diskuse se častěji vrátila k tématu fotbalu. A Levné fotbalové dresy, které s ním souvisí, jsou také témata, která často diskutují.

Letos v létě Manchester United úspěšně vykopal záložníka klubu Chelsea Reggie Nemanja. Paul Pogba řekl, že Nemanja se připojil k Manchesteru United, aby se zachránil, "proti fotbalovému klubu West Ham United, tam je Nemanja-za, mohu věnovat více pozornosti útoku." Cítím se dobře, když hraji takhle, ale záleží na tom, co chce manažer. Nemanja je klíčovým hráčem a Lukaku vstřelil dva góly, což je to, co chceme a co tým očekává. Máme skvělý start do sezóny a máme dobrý start, ale pak se musíme pokoušet. "Pokračovat v jeho podpoře, můžete kliknout na odkaz na Koupit Fotbalové Dres Pogba se může rychle stát jeho fanoušky.

V loňské sezóně Paul Pogba skóroval 9 branek a 9 branek bylo zasaženo na dveřním rámu. Francouz Pogba doufá, že bude lepší v této sezóně. "Doufám, že udělám více gólů, doufám, že v této sezoně se sníží míč zasažený rámy dveří". Vím, že se taková věc bude vždycky dělat, ale pokouším se vytvářet příležitosti. To, co skutečně záleží, je výsledek týmu, můžete sami dosáhnout 100 gólů, ale nic nehrajete a vyhrát Premiership je nejvyšší prioritou. "Chcete-li se dozvědět více, můžete Navštivte stránky Fotbalové dresy a mít košile, které mohou vytisknout své vlastní jméno, aby vyhovovaly vašim potřebám. Je zde také šance získat zvýhodněné ceny.

 

Pogba-chce-titul-po-premierovi-po-uvolneni-tlaku>>

Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your comment


Login


Username:
Password:

forgotten password?