Most Popular


Zlatan Ibrahimović Se Chystá Vrátit Se Do Manchesteru United
Manchester United Zlatan Ibrahimović, který byl dlouho zraněn, řekl v posledních dnech, že se chystá vrátit se do Manchesteru 2. ... ...

2017-18 Sezóna Alternativní Dres Barcelona

Rated: , 0 Comments
Total hits: 25
Posted on: 09/26/17

V září španělský klub Barca a sponzor společně uvolnili tým Barca v sezóně 2017-18, druhém druhém dresu, aby se připravili na novou sezónu. Poprvé v historii byla nejpokročilejší inovační technologie "Nike aeroswift" použita při konstrukci druhého pryžového trička fotbalového družstva Barca, oslnivých kamuflážních pruhů tmavých kaštanů a světle oranžově červených detailů, které přinášejí nádhernou moderní krásu. To samozřejmě bude hledat fanoušky Levné fotbalové dresy, aby mu více věnovali pozornost.

Sergi Roberto, záložník klubu Barca, řekl: "Jako hráč vždy chcete vstoupit na hřiště s důvěrou a nadějí." Jsem opravdu hrdá na to, že doporučuji novou fotbalovou košili. Jeho inspirace pochází z našeho města a naší kultury a inovativní design ji tlačí na novou úroveň. "Prostřednictvím hráčů o Alternativní Dres Barcelona tak chválí, stejně jako jeho fanoušci to velmi chtějí okamžitě mít? Fotbalové tričko má velmi moderní kruhový límec s jedinečným procesem tkaný do oslnivého vzoru maskování v těle (včetně šortky) pohodlí a prodyšnost, což přináší další pohodový pocit. " Hladká, hladká silikonová tkanina před hrudníkem je odznak, který usnadňuje tření s hrudníkem. V oranžovém proužku podél ramene fotbalové košile byla představena struktura mozaiky a stejná struktura byla skrytá v konceptu kamuflážního vzoru hrudníku, ukazující Barca přehnaný a jedinečný architektonický styl. Na spodní straně zadní části je obrovská řada "Barça", která zdůrazňuje pocit čest a hrdosti barcelonského národa. Když je fotbalista v pohybu, fotbalová košile a šortky mohou poskytnout skvělou propustnost vzduchu a blikají také oranžové provedení v dolní části. Tmavě kaštanové fotbalové ponožky "Nike GRIP" v přední části vykládané oranžovými slovy "Barça".

Použití technologie "Aeroswift steam" vyrobené fotbalovou košilí je sponzorem fotbalového košile s nejvyšší technologií. Kromě oficiálního obchodu mohou fanoušci, kteří hledají Nejlepší Fotbalové Dresy shop, kliknout na odkaz a zadat objednávku online. Bezpečné, pohodlné a rychlé doručení vám zajistí spokojenost. Fotbalová košile je o 10% lehčí než předchozí styl a má 50% zvýšení pružnosti. Nová fotbalová košile využívá novou vysoce výkonnou přízi, díky níž je pot potažena rychleji než předchozí 20%, rychlost rychlého vysychání se zvýšila o 25%. Navíc, ve fotbalové košili a šortkách, nová tkací technika kombinuje jediné dvojvrstvé pletení pro zvýšení míry prodyšnosti, pružnosti a pohodlí. V designu fotbalové košile bude sponzor držet ochranu životního prostředí v první řadě s regenerovanou polyesterovou výrobu fotbalové tričko, také zaručené fotbalové tričko má nesrovnatelnou výkonnost nadřazenost, stejně jako životní prostředí menší vliv. Každá sada fotbalového trička, včetně vrcholů, šortky a kuličkových ponožek, je vyrobena z recyklovaného plastu, který pochází z recyklovatelných plastových lahví, které vytvářejí dobrou přízi a vytvářejí tkaniny fotbalových košil tím, že je ponižují.

2017-18-sezona-Alternativni-Dres-Barcelona>>

Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your comment


Login


Username:
Password:

forgotten password?