Most Popular


Juventusovo odmítnutí Dybala zvýšení mzdy ho donutilo odejít
Nedávno zveřejnění médií, útočník Juventus Paulo Dybala může odejít, mnozí Dětské fotbalové dresy příznivci se touto záležitostí obávají. to je hlásil, že ... ...

2017-18 Sezóna Alternativní Dres Barcelona

Rated: , 0 Comments
Total hits: 21
Posted on: 09/26/17

V září španělský klub Barca a sponzor společně uvolnili tým Barca v sezóně 2017-18, druhém druhém dresu, aby se připravili na novou sezónu. Poprvé v historii byla nejpokročilejší inovační technologie "Nike aeroswift" použita při konstrukci druhého pryžového trička fotbalového družstva Barca, oslnivých kamuflážních pruhů tmavých kaštanů a světle oranžově červených detailů, které přinášejí nádhernou moderní krásu. To samozřejmě bude hledat fanoušky Levné fotbalové dresy, aby mu více věnovali pozornost.

Sergi Roberto, záložník klubu Barca, řekl: "Jako hráč vždy chcete vstoupit na hřiště s důvěrou a nadějí." Jsem opravdu hrdá na to, že doporučuji novou fotbalovou košili. Jeho inspirace pochází z našeho města a naší kultury a inovativní design ji tlačí na novou úroveň. "Prostřednictvím hráčů o Alternativní Dres Barcelona tak chválí, stejně jako jeho fanoušci to velmi chtějí okamžitě mít? Fotbalové tričko má velmi moderní kruhový límec s jedinečným procesem tkaný do oslnivého vzoru maskování v těle (včetně šortky) pohodlí a prodyšnost, což přináší další pohodový pocit. " Hladká, hladká silikonová tkanina před hrudníkem je odznak, který usnadňuje tření s hrudníkem. V oranžovém proužku podél ramene fotbalové košile byla představena struktura mozaiky a stejná struktura byla skrytá v konceptu kamuflážního vzoru hrudníku, ukazující Barca přehnaný a jedinečný architektonický styl. Na spodní straně zadní části je obrovská řada "Barça", která zdůrazňuje pocit čest a hrdosti barcelonského národa. Když je fotbalista v pohybu, fotbalová košile a šortky mohou poskytnout skvělou propustnost vzduchu a blikají také oranžové provedení v dolní části. Tmavě kaštanové fotbalové ponožky "Nike GRIP" v přední části vykládané oranžovými slovy "Barça".

Použití technologie "Aeroswift steam" vyrobené fotbalovou košilí je sponzorem fotbalového košile s nejvyšší technologií. Kromě oficiálního obchodu mohou fanoušci, kteří hledají Nejlepší Fotbalové Dresy shop, kliknout na odkaz a zadat objednávku online. Bezpečné, pohodlné a rychlé doručení vám zajistí spokojenost. Fotbalová košile je o 10% lehčí než předchozí styl a má 50% zvýšení pružnosti. Nová fotbalová košile využívá novou vysoce výkonnou přízi, díky níž je pot potažena rychleji než předchozí 20%, rychlost rychlého vysychání se zvýšila o 25%. Navíc, ve fotbalové košili a šortkách, nová tkací technika kombinuje jediné dvojvrstvé pletení pro zvýšení míry prodyšnosti, pružnosti a pohodlí. V designu fotbalové košile bude sponzor držet ochranu životního prostředí v první řadě s regenerovanou polyesterovou výrobu fotbalové tričko, také zaručené fotbalové tričko má nesrovnatelnou výkonnost nadřazenost, stejně jako životní prostředí menší vliv. Každá sada fotbalového trička, včetně vrcholů, šortky a kuličkových ponožek, je vyrobena z recyklovaného plastu, který pochází z recyklovatelných plastových lahví, které vytvářejí dobrou přízi a vytvářejí tkaniny fotbalových košil tím, že je ponižují.

2017-18-sezona-Alternativni-Dres-Barcelona>>

Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your comment


Login


Username:
Password:

forgotten password?