Most Popular


Zlatan Ibrahimović Se Chystá Vrátit Se Do Manchesteru United
Manchester United Zlatan Ibrahimović, který byl dlouho zraněn, řekl v posledních dnech, že se chystá vrátit se do Manchesteru 2. ... ...

Zlatan Ibrahimović Se Chystá Vrátit Se Do Manchesteru United

Rated: , 0 Comments
Total hits: 46
Posted on: 10/12/17

Manchester United Zlatan Ibrahimović, který byl dlouho zraněn, řekl v posledních dnech, že se chystá vrátit se do Manchesteru 2. prosince. Pro tuto zprávu mohou příznivci jeho Levné fotbalové dresy být na chvíli šťastní. V dubnu letošního roku došlo ke zranění kolena Zlatanovi Ibrahimovićovi po operaci a prodloužení příměří.

Během soutěže Europa League v dubnu letošního roku bylo koleno Zlatan Ibrahimović vážně zraněno během zápasu s Anderlechtem. Poranění kolenního ligamentu, absence šesti měsíců. Během tohoto období se Zlatan Ibrahimović zaměřil na rehabilitační vzdělávání. Manchester United však nabídl roční smlouvu pro 36letého veterána a Zlatan Ibrahimović se rychleji uzdravil, než se čekalo, a očekával návrat před Vánocemi a mohl by dohonit šampiony Ligy. Vyřazené etapy závodu. Do té doby bude zázrak Fotbalové Dresy Zlatan velmi slibný ve hře pro reprodukci brilantního, velmi se těšíme.

Zlatan Ibrahimović se stále rozhodl obnovit smlouvu s Manchesterem United. Zlatan Ibrahimović stále doufá, že bude následovat plán José mourinho, který bude soutěžit o trofej Ligy mistrů. Podle zpráv z médií se Zlatan Ibrahimović v příštích několika týdnech vrátí do Manchesteru do výcvikové základny. Pokud všechno jde dobře, Zlatan Ibrahimović se bude moci vrátit v prosinci a očekává se, že oficiálně debutuje 2. prosince Manchesteru proti Arsenalu. V Levné fotbalové dresy prodaja se mnozí věrní fanoušci rozhodnou koupit levné zboží na podporu svého hrdinu. Kliknutím na odkaz zobrazíte další informace.

 

Zlatan-Ibrahimovic-se-chysta-vratit-se-do-Manchesteru-United
>>

Comments
There are still no comments posted ...
Rate and post your comment


Login


Username:
Password:

forgotten password?